EdgeMAX

 

 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Ubiquiti EdgeRouter ERLite-3 Dual-core MIPS64 3x10/100/1000Mbps, 1xRJ45 Serial

ID0097723
91.38
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ERLite-3 Dual-core MIPS64 3x10/100/1000Mbps, 1xRJ45 Serial

 

91.38 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti EdgeRouter ERPoe-5 - 5x10/100/1000Mbps, 24V/48V PoE Support

ID0097738
153.17
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ERPoe-5 - 5x10/100/1000Mbps, 24V/48V PoE Support

 

153.17 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti EdgeRouter ERPro-8 - 8x10/100/1000Mbps Routing ports, 2xSFP Combo ports

ID0097753
322.45
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ERPro-8 - 8x10/100/1000Mbps Routing ports, 2xSFP Combo ports

 

322.45 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

ID0161629
68.88
 
 

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

 

68.88 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   

Ubiquiti EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port

ID0161634
177.34
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port

 

177.34 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   

Ubiquiti ER-6P EdgeRouter 6P - 5x Gigabit Router with 24V passive PoE, 1xSFP

ID0161635
213.89
 
 

Ubiquiti ER-6P EdgeRouter 6P - 5x Gigabit Router with 24V passive PoE, 1xSFP

 

213.89 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   

Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 4 PON ports and 1 SFP+ port

ID0161639
921.96
 
 

Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 4 PON ports and 1 SFP+ port

 

921.96 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   

Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 8 PON ports and 2 SFP+ ports

ID0161640
1 422.72
 
 

Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 8 PON ports and 2 SFP+ ports

 

1 422.72 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

ID0161642
37.68
 
 

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

 

37.68 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   

Ubiquiti ES-10X EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 1x 24V/48V Passive PoE

ID0161644
104.16
 
 

Ubiquiti ES-10X EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 1x 24V/48V Passive PoE

 

104.16 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   

Ubiquiti ES-10XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE

ID0161645
116.41
 
 

Ubiquiti ES-10XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE

 

116.41 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   

Ubiquiti ES-8XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE

ID0161646
169.16
 
 

Ubiquiti ES-8XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE

 

169.16 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.

 Novinka v ponuke 

   


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     V 

     Výpredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.