EdgeMAX

 

 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Ubiquiti EdgeRouter ERLite-3 Dual-core MIPS64 3x10/100/1000Mbps, 1xRJ45 Serial

ID0097723
93.20
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ERLite-3 Dual-core MIPS64 3x10/100/1000Mbps, 1xRJ45 Serial

 

93.20 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti EdgeRouter ERPoe-5 - 5x10/100/1000Mbps, 24V/48V PoE Support

ID0097738
158.93
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ERPoe-5 - 5x10/100/1000Mbps, 24V/48V PoE Support

 

158.93 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti EdgeRouter ERPro-8 - 8x10/100/1000Mbps Routing ports, 2xSFP Combo ports

ID0097753
330.00
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ERPro-8 - 8x10/100/1000Mbps Routing ports, 2xSFP Combo ports

 

330.00 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti ER-RMKIT Universal Rack Mount Kit for ER-4, ER-6p for 19" Racks

ID0161627
16.31
 
 

Ubiquiti ER-RMKIT Universal Rack Mount Kit for ER-4, ER-6p for 19" Racks

 

16.31 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

ID0161629
70.84
 
 

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

 

70.84 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti U-Installer airMAX CPE Installation Tool with 24V PoE and WiFi

ID0161632
104.23
 
 

Ubiquiti U-Installer airMAX CPE Installation Tool with 24V PoE and WiFi

 

104.23 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port

ID0161634
174.06
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port

 

174.06 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti ER-6P EdgeRouter 6P - 5x Gigabit Router with 24V passive PoE, 1xSFP

ID0161635
213.65
 
 

Ubiquiti ER-6P EdgeRouter 6P - 5x Gigabit Router with 24V passive PoE, 1xSFP

 

213.65 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti EdgeRouter 12 ER-12 - 10x Gigabit Router with PoE Passthrough, 2x SFP

ID0161636
228.64
 
 

Ubiquiti EdgeRouter 12 ER-12 - 10x Gigabit Router with PoE Passthrough, 2x SFP

 

228.64 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 combo

ID0161637
273.49
 
 

Ubiquiti EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 combo

 

273.49 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 8 PON ports and 2 SFP+ ports

ID0161640
1 441.93
 
 

Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal 8 PON ports and 2 SFP+ ports

 

1 441.93 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti EdgeRouter Infinity (XG) - 8x SFP+, 1x RJ45 Gigabit Port, Rack 19"

ID0161641
1 481.59
 
 

Ubiquiti EdgeRouter Infinity (XG) - 8x SFP+, 1x RJ45 Gigabit Port, Rack 19"

 

1 481.59 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti ES-5XP EdgeSwitch XP 5x Gigabit RJ45 with 24V Passive PoE

ID0161643
87.70
 
 

Ubiquiti ES-5XP EdgeSwitch XP 5x Gigabit RJ45 with 24V Passive PoE

 

87.70 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti ES-10X EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 1x 24V/48V Passive PoE

ID0161644
107.14
 
 

Ubiquiti ES-10X EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 1x 24V/48V Passive PoE

 

107.14 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti ES-10XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE

ID0161645
119.74
 
 

Ubiquiti ES-10XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE

 

119.74 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti ES-8XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE

ID0161646
167.36
 
 

Ubiquiti ES-8XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE

 

167.36 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     V 

     Výpredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.