EdgeMAX

 

 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Ubiquiti ER-RMKIT Universal Rack Mount Kit for ER-4, ER-6p for 19" Racks

ID0161627
15.43
 
 

Ubiquiti ER-RMKIT Universal Rack Mount Kit for ER-4, ER-6p for 19" Racks

 

15.43 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

ID0161629
70.37
 
 

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

 

70.37 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

ID0161642
38.30
 
 

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

 

38.30 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     V 

     Výpredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.