EdgeMAX

 

 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Ubiquiti ER-RMKIT Universal Rack Mount Kit for ER-4, ER-6p for 19" Racks

ID0161627
15.01
 
 

Ubiquiti ER-RMKIT Universal Rack Mount Kit for ER-4, ER-6p for 19" Racks

 

15.01 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

ID0161629
68.40
 
 

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

 

68.40 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

Ubiquiti EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port

ID0161634
169.24
 
 

Ubiquiti EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port

 

169.24 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

ID0161642
35.62
 
 

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

 

35.62 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     D 

     Dopredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.