Sieť Pasívne prvky

 
Sieť Pasívne prvky

 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Keystone Solarix CAT6 STP RJ45 čierny pre kliešte SXKJ-NA-BU

ID0095708
5.11
 
 

Keystone Solarix CAT6 STP RJ45 čierny pre kliešte SXKJ-NA-BU

 

5.11 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

ID0138324
6.18
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

 

6.18 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Netrack NBOX faceplate 2mod with french socket and dual USB charge jack

ID0138654
12.25
 
 

Netrack NBOX faceplate 2mod with french socket and dual USB charge jack

 

12.25 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Gembird FTP kábel drôt, cat. 5e, 100m, sivý

ID0138196
16.04
 
 

Gembird FTP kábel drôt, cat. 5e, 100m, sivý

 

16.04 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-5green 5m CAT5E FTP26# CCA green

ID0063563
3.07
 
 

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-5green 5m CAT5E FTP26# CCA green

 

3.07 €
Predajňa: 3 ks  - ihneď
Sklad: 100 až 500 ks - 48/96 hod.

BA

     

Gembird hodinársky skrutkovač TK-SD-07 s bity (108ks)

ID0138591
8.83
 
 

Gembird hodinársky skrutkovač TK-SD-07 s bity (108ks)

 

8.83 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

ID0138302
5.48
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

 

5.48 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

Gembird FTP kábel lanko, kat. 5e, CCA 100m, šedý

ID0138195
16.13
 
 

Gembird FTP kábel lanko, kat. 5e, CCA 100m, šedý

 

16.13 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-3black 3m CAT5E FTP26# CCA black

ID0063567
2.62
 
 

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-3black 3m CAT5E FTP26# CCA black

 

2.62 €
Predajňa: 1 ks  - ihneď
Sklad: 100 až 500 ks - 48/96 hod.

BA

     

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-3blue 3m CAT5E FTP26# CCA blue

ID0063547
2.62
 
 

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-3blue 3m CAT5E FTP26# CCA blue

 

2.62 €
Sklad: 100 až 500 ks - 48/96 hod.
     

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-305standard 305m CAT5E FTP 26# CCA lanko

ID0063645
53.93
 
 

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-305standard 305m CAT5E FTP 26# CCA lanko

 

53.93 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48/96 hod.
     

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-10black 10m CAT5E FTP26# CCA black

ID0063569
4.21
 
 

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-10black 10m CAT5E FTP26# CCA black

 

4.21 €
Predajňa: 2 ks  - ihneď
Sklad: 100 až 500 ks - 48/96 hod.

BA

     

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

ID0138315
6.14
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

 

6.14 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 1,5m

ID0138318
5.57
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 1,5m

 

5.57 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

ID0138321
6.23
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

 

6.23 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

ID0138323
6.44
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

 

6.44 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

Gembird sada náradia (44ks)

ID0138592
8.47
 
 

Gembird sada náradia (44ks)

 

8.47 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Gembird sada náradia (26ks)

ID0138594
8.50
 
 

Gembird sada náradia (26ks)

 

8.50 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Multi modulárne krimpovacie kliešte, tvrdý kov

ID0138595
12.18
 
 

Multi modulárne krimpovacie kliešte, tvrdý kov

 

12.18 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Gembird sada náradia TK-PRO (71ks)

ID0138596
10.79
 
 

Gembird sada náradia TK-PRO (71ks)

 

10.79 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     


 
 
 


 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     V 

     Výpredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.