Sieť Pasívne prvky

 
Sieť Pasívne prvky

 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Gembird LAN port rozbočovač, FTP, 2x RJ45

ID0138467
5.28
 
 

Gembird LAN port rozbočovač, FTP, 2x RJ45

 

5.28 €
Sklad: 50 až 100 ks - 48 až 72 hod.
     

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-10black 10m CAT5E FTP26# CCA black

ID0063569
3.16
 
 

PRIMECOOLER PC-CABFTP5E-10black 10m CAT5E FTP26# CCA black

 

3.16 €
Sklad: 100 až 500 ks - 3 až 7 dní
     

GEMBIRD PP12-50M Patch kábel RJ45, cat. 5e, UTP, 50m, sivý

ID0022798
6.64
 
 

GEMBIRD PP12-50M Patch kábel RJ45, cat. 5e, UTP, 50m, sivý

 

6.64 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

PRIMECOOLER PC-CABUTP5E-10black 10m CAT5E UTP26# CCA black

ID0063539
2.40
 
 

PRIMECOOLER PC-CABUTP5E-10black 10m CAT5E UTP26# CCA black

 

2.40 €
Sklad: 100 až 500 ks - 3 až 7 dní
     

Gembird FTP kábel lanko, kat. 5e, CCA 100m, šedý

ID0138195
16.28
 
 

Gembird FTP kábel lanko, kat. 5e, CCA 100m, šedý

 

16.28 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

GEMBIRD T-WC-02 Gembird univerzálne modulárne krimpovacie kliešte pre RJ45/RJ12/RJ11, T-WC-02

ID0138598
6.49
 
 

GEMBIRD T-WC-02 Gembird univerzálne modulárne krimpovacie kliešte pre RJ45/RJ12/RJ11, T-WC-02

 

6.49 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

Gembird FTP kábel drôt, cat. 5e, 100m, sivý

ID0138196
18.90
 
 

Gembird FTP kábel drôt, cat. 5e, 100m, sivý

 

18.90 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

Sieťový kábel DIGITUS v boxe, UTP, Cat 6, AWG 24, 100 m

ID0138204
41.82
 
 

Sieťový kábel DIGITUS v boxe, UTP, Cat 6, AWG 24, 100 m

 

41.82 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     

Solarix Inštalačný kábel CAT6 UTP PVC drôt 305m / box

ID0138216
108.38
 
 

Solarix Inštalačný kábel CAT6 UTP PVC drôt 305m / box

 

108.38 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

DIGITUS CAT 5e twisted pair installation cable 305m outdoor jelly filled

ID0138223
141.10
 
 

DIGITUS CAT 5e twisted pair installation cable 305m outdoor jelly filled

 

141.10 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     

Solarix vonkajšie inštalačný kábel CAT5e FTP drôt PE samonosný 305m/box

ID0138230
146.29
 
 

Solarix vonkajšie inštalačný kábel CAT5e FTP drôt PE samonosný 305m/box

 

146.29 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

ID0138258
3.90
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

 

3.90 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 0,5m

ID0138262
3.84
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 0,5m

 

3.84 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 0,5m

ID0138263
2.88
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 0,5m

 

2.88 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

ID0138268
2.88
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

 

2.88 €
Sklad: 5 až 10 ks - 48 až 72 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m

ID0138269
3.36
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m

 

3.36 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

ID0138270
3.84
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

 

3.84 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

ID0138272
3.12
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

 

3.12 €
Predajňa: 4 ks  - ihneď
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.

BA

     

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

ID0138273
4.08
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

 

4.08 €
Sklad: 5 až 10 ks - 48 až 72 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

ID0138275
3.12
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

 

3.12 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     


 
 
 


 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     D 

     Dopredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.