Optické káble

 

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Optické káble:

 
 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX MM|G652D|1m

ID0095350
1.96
 
 

4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX MM|G652D|1m

 

1.96 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     

Gembird optický patch kábel ST-SC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 5m

ID0111138
9.28
 
 

Gembird optický patch kábel ST-SC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 5m

 

9.28 €
Predajňa: 1 ks  - ihneď
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.

BA

     

Qoltec Optic Patchcord LC-LC MD 50/125U OM2 | 1,0m

ID0138121
7.37
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC-LC MD 50/125U OM2 | 1,0m

 

7.37 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

ID0138122
7.46
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

 

7.46 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m

ID0138144
7.85
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m

 

7.85 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m

ID0138160
8.74
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m

 

8.74 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m

ID0138164
11.52
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m

 

11.52 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

ID0138258
4.90
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

 

4.90 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

ID0138261
4.08
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

 

4.08 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 0,5m

ID0138263
4.18
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 0,5m

 

4.18 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

ID0138268
4.22
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

 

4.22 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

ID0138270
4.30
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

 

4.30 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

ID0138272
4.34
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

 

4.34 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

ID0138273
4.49
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

 

4.49 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

ID0138275
4.46
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

 

4.46 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

ID0138276
4.49
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

 

4.49 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m

ID0138278
4.51
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m

 

4.51 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

ID0138279
4.68
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

 

4.68 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m

ID0138288
4.46
 
 

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m

 

4.46 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m

ID0138293
5.26
 
 

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m

 

5.26 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     


 
 
 


 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     V 

     Výpredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.