Sieť Aktívne prvky

 
Sieť Aktívne prvky

 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Edimax 1 portový Print Server, USB 2.0 tiskový port

ID0001238
6.00
 
 

Edimax 1 portový Print Server, USB 2.0 tiskový port

 

6.00 €
Predajňa: 1 ks  - ihneď
Sklad: Nedostupné

BA

 Dopredaj 

   

Gembird tester káblov RJ45 (UTP/STP) & RG-58, LED

ID0028153
6.55
 
 

Gembird tester káblov RJ45 (UTP/STP) & RG-58, LED

 

6.55 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

Gembird tester káblov RJ45/RJ11 (UTP/STP) & USB AA/AB, LED

ID0028156
12.17
 
 

Gembird tester káblov RJ45/RJ11 (UTP/STP) & USB AA/AB, LED

 

12.17 €
Sklad: 5 až 10 ks - 48 až 72 hod.
     

D-LinkGo 8 Port 10/100 Unmanaged Switch

ID0095719
11.40
 
 

D-LinkGo 8 Port 10/100 Unmanaged Switch

 

11.40 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

Netgear FS208 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Switch

ID0095720
13.96
 
 

Netgear FS208 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Switch

 

13.96 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

Netgear GS208 8-Port Gigabit Unmanaged Switch

ID0095735
25.26
 
 

Netgear GS208 8-Port Gigabit Unmanaged Switch

 

25.26 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-Link TL-SG105 Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p QoS

ID0095738
19.99
 
 

TP-Link TL-SG105 Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p QoS

 

19.99 €
Sklad: 50 až 100 ks - 48 až 72 hod.
     

D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

ID0095739
18.34
 
 

D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

 

18.34 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

D-Link 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

ID0095740
14.15
 
 

D-Link 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

 

14.15 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-Link TL-SF1024D 13'' Switch 24x10/100Mbps, metal 1U

ID0095750
44.29
 
 

TP-Link TL-SF1024D 13'' Switch 24x10/100Mbps, metal 1U

 

44.29 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch incl. 2 Combo 1000BaseT/SFP

ID0095803
129.04
 
 

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch incl. 2 Combo 1000BaseT/SFP

 

129.04 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

ID0095804
113.99
 
 

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

 

113.99 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

Netgear M5300-28GF3 Managed Switch 24x GbE SFP L3, 2x 10GE SFP, 2x bay 10GbE

ID0095945
1 715.42
 
 

Netgear M5300-28GF3 Managed Switch 24x GbE SFP L3, 2x 10GE SFP, 2x bay 10GbE

 

1 715.42 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

ID0096020
20.88
 
 

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

 

20.88 €
Sklad: 5 až 10 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-Link TG-3468 PCIe sieťová karta 10/100/1000 PCIe, Realtek

ID0103922
11.78
 
 

TP-Link TG-3468 PCIe sieťová karta 10/100/1000 PCIe, Realtek

 

11.78 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n

ID0103976
67.55
 
 

MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n

 

67.55 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

MikroTik OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO

ID0103977
74.10
 
 

MikroTik OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO

 

74.10 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     

MikroTik BaseBox2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor Unit

ID0103979
74.87
 
 

MikroTik BaseBox2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor Unit

 

74.87 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

MikroTik OmniTIK UPA-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO

ID0103986
81.16
 
 

MikroTik OmniTIK UPA-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO

 

81.16 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

Mikrotik RB2011iLS-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, Desktop, 1xPoE Out

ID0103991
89.00
 
 

Mikrotik RB2011iLS-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, Desktop, 1xPoE Out

 

89.00 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     


 
 
 


 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     D 

     Dopredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.