Switche

 

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Switche:

 
 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Netgear FS205 5 Port Fast Ethernet Unmanaged Switch

ID0095717
11.86
 
 

Netgear FS205 5 Port Fast Ethernet Unmanaged Switch

 

11.86 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Netgear FS208 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Switch

ID0095720
13.96
 
 

Netgear FS208 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Switch

 

13.96 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Netgear GS205 5-Port Gigabit Unmanaged Switch

ID0095724
20.24
 
 

Netgear GS205 5-Port Gigabit Unmanaged Switch

 

20.24 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Netgear GS208 8-Port Gigabit Unmanaged Switch

ID0095735
25.26
 
 

Netgear GS208 8-Port Gigabit Unmanaged Switch

 

25.26 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SG105 Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p QoS

ID0095738
19.54
 
 

TP-Link TL-SG105 Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p QoS

 

19.54 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

D-Link 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

ID0095740
15.49
 
 

D-Link 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

 

15.49 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Edimax 16 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

ID0095742
38.10
 
 

Edimax 16 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

 

38.10 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Edimax 24 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

ID0095749
44.21
 
 

Edimax 24 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

 

44.21 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SF1024D 13'' Switch 24x10/100Mbps, metal 1U

ID0095750
36.43
 
 

TP-Link TL-SF1024D 13'' Switch 24x10/100Mbps, metal 1U

 

36.43 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Edimax 16x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch, energy efficient 802.3az

ID0095761
71.74
 
 

Edimax 16x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch, energy efficient 802.3az

 

71.74 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SG1024DE Easy Smart Switch 24x10/100/1000Mbps,MTU/Port/Tag-based VLAN

ID0095777
89.76
 
 

TP-Link TL-SG1024DE Easy Smart Switch 24x10/100/1000Mbps,MTU/Port/Tag-based VLAN

 

89.76 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

ID0095790
39.19
 
 

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

 

39.19 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch incl. 2 Combo 1000BaseT/SFP

ID0095803
91.63
 
 

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch incl. 2 Combo 1000BaseT/SFP

 

91.63 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

ID0095804
120.07
 
 

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

 

120.07 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

ID0095811
146.20
 
 

D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

 

146.20 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo

ID0095832
314.78
 
 

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo

 

314.78 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Netgear Smart Switches GS752TSB, 52xGbE, (6 x SFP), static routing, IPv6

ID0095870
566.17
 
 

Netgear Smart Switches GS752TSB, 52xGbE, (6 x SFP), static routing, IPv6

 

566.17 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Netgear M4100-50G-PoE+ Managed Switch GSM7248P 48xGbE PoE+, 2xGbit, 4xSFP 380W

ID0095908
1 210.67
 
 

Netgear M4100-50G-PoE+ Managed Switch GSM7248P 48xGbE PoE+, 2xGbit, 4xSFP 380W

 

1 210.67 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Netgear M5300-28GF3 Managed Switch 24x GbE SFP L3, 2x 10GE SFP, 2x bay 10GbE

ID0095945
1 710.90
 
 

Netgear M5300-28GF3 Managed Switch 24x GbE SFP L3, 2x 10GE SFP, 2x bay 10GbE

 

1 710.90 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

ID0096019
16.85
 
 

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

 

16.85 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     


 
 
 


 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     V 

     Výpredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.