Switche

 

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Switche:

 
 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

Ubiquiti US-8 - Fully Managed 8-port Gigabit UniFi switch 1 PoE Passthrough Port

ID0137146
96.53
 
 

Ubiquiti US-8 - Fully Managed 8-port Gigabit UniFi switch 1 PoE Passthrough Port

 

96.53 €
Sklad: 50 až 100 ks - 24/48 hod.
     

Ubiquiti US-48-750W 48-port + 2xSFP, 2xSFP+ Gigabit PoE 750W UniFi switch

ID0137261
902.75
 
 

Ubiquiti US-48-750W 48-port + 2xSFP, 2xSFP+ Gigabit PoE 750W UniFi switch

 

902.75 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SG1024DE Easy Smart Switch 24x10/100/1000Mbps,MTU/Port/Tag-based VLAN

ID0095777
100.22
 
 

TP-Link TL-SG1024DE Easy Smart Switch 24x10/100/1000Mbps,MTU/Port/Tag-based VLAN

 

100.22 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

ID0095790
38.98
 
 

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

 

38.98 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

ID0095804
109.87
 
 

D-Link 16-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

 

109.87 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     

D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

ID0095811
133.92
 
 

D-Link 24-port 10/100/1000 Base-T with 4 x 1000Base-T /SFP ports

 

133.92 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo

ID0095832
286.19
 
 

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE (max.85W) Smart Switch incl. 4 Combo

 

286.19 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Netgear M4100-50G-PoE+ Managed Switch GSM7248P 48xGbE PoE+, 2xGbit, 4xSFP 380W

ID0095908
1 199.56
 
 

Netgear M4100-50G-PoE+ Managed Switch GSM7248P 48xGbE PoE+, 2xGbit, 4xSFP 380W

 

1 199.56 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

ID0096019
17.28
 
 

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

 

17.28 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

ID0096020
22.76
 
 

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

 

22.76 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik

ID0096026
60.60
 
 

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik

 

60.60 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

XSFP-1.25G-T RJ45 10/100/1000M copper module

ID0116923
18.00
 
 

XSFP-1.25G-T RJ45 10/100/1000M copper module

 

18.00 €
Predajňa: 1 ks 

BA

     

Edimax 5x 10/100/1000Mbps Switch, opt. power supply via USB cable (incl.)

ID0119864
17.04
 
 

Edimax 5x 10/100/1000Mbps Switch, opt. power supply via USB cable (incl.)

 

17.04 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SG105E Easy Smart Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

ID0119867
24.49
 
 

TP-Link TL-SG105E Easy Smart Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

 

24.49 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

Edimax 8x 10/100/1000Mbps Switch, opt. power supply via USB cable (incl.)

ID0119868
24.13
 
 

Edimax 8x 10/100/1000Mbps Switch, opt. power supply via USB cable (incl.)

 

24.13 €
Sklad: 50 až 100 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SG108E Easy Smart Switch 8x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

ID0119870
34.33
 
 

TP-Link TL-SG108E Easy Smart Switch 8x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

 

34.33 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Netgear ProSafe Plus 5-Port Gigabit Desktop Switch Metal (GS105E v2)

ID0119871
35.02
 
 

Netgear ProSafe Plus 5-Port Gigabit Desktop Switch Metal (GS105E v2)

 

35.02 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch

ID0119873
50.32
 
 

Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch

 

50.32 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

Netis Switch Rack 19'' 16-port 1GB

ID0119876
67.33
 
 

Netis Switch Rack 19'' 16-port 1GB

 

67.33 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

ID0119877
66.23
 
 

D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

 

66.23 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     


 
 
 


 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     V 

     Výpredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.