Prevodníky a Konvertory

 
Prevodníky a Konvertory

 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls

ID0096168
27.00
 
 

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls

 

27.00 €
Sklad: 50 až 100 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 550/275m distance

ID0096169
22.73
 
 

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 550/275m distance

 

22.73 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km

ID0096170
30.24
 
 

TP-Link MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km

 

30.24 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link MC110CS Media Converter 100TX/100FX SM, SC, 20 km

ID0096171
30.24
 
 

TP-Link MC110CS Media Converter 100TX/100FX SM, SC, 20 km

 

30.24 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

ID0096172
22.73
 
 

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

 

22.73 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

ID0096173
35.93
 
 

TP-Link MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

 

35.93 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link MC111CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20km, TX/RX: 1550/1310 nm

ID0096174
35.93
 
 

TP-Link MC111CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20km, TX/RX: 1550/1310 nm

 

35.93 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km

ID0096176
47.39
 
 

TP-Link MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km

 

47.39 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

ID0096177
48.96
 
 

TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

 

48.96 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1550/1310 nm

ID0096178
41.41
 
 

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1550/1310 nm

 

41.41 €
Sklad: 5 až 10 ks - 24/48 hod.
     

Digitus RS232 do RS485 adapter

ID0137362
9.94
 
 

Digitus RS232 do RS485 adapter

 

9.94 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

LOGILINK - Adapter USB to Midi In-Out

ID0137364
12.73
 
 

LOGILINK - Adapter USB to Midi In-Out

 

12.73 €
Sklad: 10 až 20 ks - 24/48 hod.
     

Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter

ID0137366
18.05
 
 

Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter

 

18.05 €
Sklad: 2 až 5 ks - 24/48 hod.
     

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

ID0137517
21.02
 
 

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

 

21.02 €
Sklad: 20 až 50 ks - 24/48 hod.
     

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

ID0137523
49.82
 
 

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

 

49.82 €
Sklad: len 1ks - 24/48 hod.
     


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     V 

     Výpredaj 

     A 

     AKCIA 

     B 

     Bazár 

     U 

     Ukončenie predaja 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.