Optika

 
Optika

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Optika:

 
 
 
 

 

Filter vyhľadávania výrobca

 
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 

 

 

 
 
 

 

Zoradiť podľa:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
Dostupnosť
všetko
 

Dostupnosť: 

 
 
 
 
 

 

 

XSFP-1.25G-T RJ45 10/100/1000M copper module

ID0116923
9.60
 
 

XSFP-1.25G-T RJ45 10/100/1000M copper module

 

9.60 €
Predajňa: 1 ks 

BA

 Dopredaj 

   

TP-LINK MC110CS Media Converter 100TX/100FX SM SC 20km

ID0167075
25.14
 
 

TP-LINK MC110CS Media Converter 100TX/100FX SM SC 20km

 

25.14 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX MM SC 0.5km

ID0167078
31.04
 
 

TP-LINK MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX MM SC 0.5km

 

31.04 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM SC 15km

ID0167129
31.04
 
 

TP-LINK MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM SC 15km

 

31.04 €
Sklad: 5 až 10 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module 550/275m distance

ID0167138
14.60
 
 

TP-LINK TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module 550/275m distance

 

14.60 €
Sklad: 5 až 10 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module 10km TX/RX:1550/1310nm

ID0167146
17.86
 
 

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module 10km TX/RX:1550/1310nm

 

17.86 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module 10km TX/RX:1310/1550nm

ID0167147
12.60
 
 

TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module 10km TX/RX:1310/1550nm

 

12.60 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode

ID0169031
2.14
 
 

QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode

 

2.14 €
Sklad: 5 až 10 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK TL-FC111A-20 10/100 RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter TX:1310 RX:1550 20km

ID0173351
13.74
 
 

TP-LINK TL-FC111A-20 10/100 RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter TX:1310 RX:1550 20km

 

13.74 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK TL-FC111B-20 10/100 RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter TX:1550 RX:1310 20km

ID0173352
13.74
 
 

TP-LINK TL-FC111B-20 10/100 RJ45 to 100Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter TX:1550 RX:1310 20km

 

13.74 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

DIGITUS USB 3.0 Gigabit SFP network adapter

ID0173439
70.92
 
 

DIGITUS USB 3.0 Gigabit SFP network adapter

 

70.92 €
Sklad: len 1ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK TL-SM5310-T 10GBASE-T RJ45 SFP+ Module 10Gbps Copper Transceiver

ID0180136
40.72
 
 

TP-LINK TL-SM5310-T 10GBASE-T RJ45 SFP+ Module 10Gbps Copper Transceiver

 

40.72 €
Sklad: 5 až 10 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK TL-SM321A-2 SPF module WDM (P)

ID0180148
11.30
 
 

TP-LINK TL-SM321A-2 SPF module WDM (P)

 

11.30 €
Sklad: 10 až 20 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK TL-FC311B-20 10/100/1000 RJ45 to 1000 SM SC WDM Bi-Di Converter Tx:1310nm Rx:1550nm Up to 20km Chassis

ID0180149
20.51
 
 

TP-LINK TL-FC311B-20 10/100/1000 RJ45 to 1000 SM SC WDM Bi-Di Converter Tx:1310nm Rx:1550nm Up to 20km Chassis

 

20.51 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK G PON OLT SFP optical module Class C+

ID0180168
77.69
 
 

TP-LINK G PON OLT SFP optical module Class C+

 

77.69 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK 3M D irect Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections

ID0180175
34.21
 
 

TP-LINK 3M D irect Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections

 

34.21 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK 1M D irect Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections

ID0180176
28.32
 
 

TP-LINK 1M D irect Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections

 

28.32 €
Sklad: 50 až 100 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK DeltaStream 4-port Pizza-box GPON Optical Line Terminal

ID0180180
1 022.30
 
 

TP-LINK DeltaStream 4-port Pizza-box GPON Optical Line Terminal

 

1 022.30 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK 1 000BASE-T RJ45 SFP Module

ID0180185
16.70
 
 

TP-LINK 1 000BASE-T RJ45 SFP Module

 

16.70 €
Sklad: 20 až 50 ks - 48 až 72 hod.
     

TP-LINK XZ000-G3 GPON Terminal Box

ID0180191
20.34
 
 

TP-LINK XZ000-G3 GPON Terminal Box

 

20.34 €
Sklad: 2 až 5 ks - 48 až 72 hod.
     


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka v ponuke 

     D 

     Dopredaj 

     A 

     Akcia 

     B 

     Bazár 

  • BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)


 
 
 


 



TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.