Cyber Clean Home&Office Tub 145g (Pop Up Cup)


 
Cyber Clean Home&Office Tub 145g (Pop Up Cup)

 Akcia 

 


 
 
 

Cyber Clean Home&Office Tub 145g (Pop Up Cup)

ID0109751
Sklad: viac ako 2000 ks - 3 až 7 dní
7.15
 

 

Náš kód ID0109751  
Kód výrobcu46200
Dostupnosť
javascript: ShowQueues(137139, 1)2767 ks
 
Dostupnosť
Sklad: viac ako 2000 ks - 3 až 7 dní
 
Cena
7.15
(5.96 € bez DPH)
Záruka Mesiacov
Vložiť
Hodnotenie produktu
 
Hodnotené 388x        
Výrobca

CYBER CLEAN

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Cyber Clean Home&Office Tub 145g (Pop Up Cup)


Cyber Clean Home & Office je unikátna čistiaca hmota určená predovšetkým na čistenie a dezinfekciu zariadení a plôch, ku ktorým nepreniknú bežné čistiace roztoky. Je založený na prírodných zložkách a je preukázané, že odstraňuje viac ako 99 percent baktérií bežne sa vyskytujúcich na rôznych povrchoch. Chráni pred škodlivými baktériami a podporuje zdravé prostredie, či už doma alebo na pracovisku.

Zbavte svoje zariadenia baktérií - s Cyber Clean!

Obedovali ste niekedy pri počítači alebo usrkávali pitie pri písaní? Potom by Vás malo zaujímať, že priemerná počítačová klávesnica, nehovoriac o ďalších zariadeniach, ktoré zdieľate s ostatnými, je špinavšie než verejné záchody. Alebo si zoberte priemerný mobilný telefón. Rýchly ster z povrchu by s najväčšou pravdepodobnosťou odhalil celý rad baktérií, dokonca aj stopy výkalov. Omrvinky jedlá, rozliate nápoje a prach sa usadzujú v malých štrbinách každodenných predmetov a elektronických zariadení, a tvorí vynikajúci živnú pôdu pre baktérie.


Ako ho používať?

Pritlačte ho a špina je preč!

  1. Vyberte hmotu z obalu a mieste po dobu asi 10 sekúnd. To umožňuje, aby sa hmota prispôsobila hodnote pH pokožky. Používajte iba suchými rukami.
  2. Umiestnite hmotu na povrch, ktorý chcete vyčistiť a pevne pritlačte, aby sa Cyber Clean dostal do všetkých škár a štrbín.
  3. Hmotu odstráňte. Nečistoty a baktérie sú uväznené vo vnútri membránového systému. V prípade potreby čistiaci proces opakujte.
  4. Umiestnite hmotu späť do uzatvárateľného obalu a starostlivo uzatvorte. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Cyber Clean Home & Office je ideálny pre čistenie akéhokoľvek predmetu alebo povrchu s ťažko prístupnými medzerami a štrbinami. Vďaka jedinečnému membránovému systému zostávajú nečistoty a baktérie uzavreté vnútri hmoty. Cyber Clean sa ľahko používa a nezanecháva žiadne stopy, je tak ideálny pre čistenie elektroniky, ako sú telefóny, domáce telefóny, stereo zariadenia, počítače a klávesnice, rovnako ako rôzne herné ovládače atď. Je tiež ideálny pre čistenie mnohých štandardných domácich potrieb, ako sú sušiče vlasov a holiace strojčeky, ventilátory, kúrenie - v podstate akýkoľvek predmet alebo povrch s ťažko prístupnými medzerami a štrbinami.

Cyber Clean je prírodný a bezpečný spôsob čistenia

Po desiatich rokoch starostlivého výskumu a testovania bola v roku 2007 predstavená čistiaca hmota Cyber Clean. Skladá sa prevažne z prírodných zložiek, ako je voda, etanol a guarová guma. Výrobok prešiel prísnymi testami nezávislých laboratórií.


Vedľa farbív a vonných látok Cyber Clean Home & Office obsahuje nasledujúce zložky:

Diazolidinyl urea

Jedná sa o široko používaný konzervačný prostriedok, ktorý sa používa napríklad v kozmetike, produktoch starostlivosti o pleť, šampón a kondicionér.

Parabény

Parabény sú tiež používané ako konzervačná látka v mnohých výrobkoch, napríklad v kozmetike (krémy, pleťové vody, rúže), liekoch (vnútorného i vonkajšieho použitia) a potravinách (sušienky, sladkosti).

 
 
 


 TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.