Cyber Clean Car&Boat Medium Pot 500 gr. (1.1 lbs Bucket)


 
Cyber Clean Car&Boat Medium Pot 500 gr. (1.1 lbs Bucket)
 
 


 
 
 

Cyber Clean Car&Boat Medium Pot 500 gr. (1.1 lbs Bucket)

ID0026691
Sklad: 100 až 500 ks - 48/96 hod.
15.58
 

 

Náš kód ID0026691  
Kód výrobcuCYBERPOTCAR500
Dostupnosť
javascript: ShowQueues(37602, 1)457 ks
 
Dostupnosť
Sklad: 100 až 500 ks - 48/96 hod.
 
Cena
15.58
(12.99 € bez DPH)
Záruka24 Mesiacov
Vložiť
Hodnotenie produktu
 
Hodnotené 447x        
Výrobca

CYBER CLEAN

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Cyber Clean Car&Boat Medium Pot 500 gr. (1.1 lbs Bucket)


500 gramové balenie.

Inovatívna čistiaca látka špeciálne vytvorená pre autá a lode. Modrá farba má naviac čerstvú mätovú vôňu.


V tomto veľkom balení nájdete 500 g unikátnej čistiacej hmoty so švajčiarskou technológiou, ktorá zbiera špinu a hubí baktérie, špeciálne navrhnuté pre lode a automobily so zvýšenou účinnosťou na tieto povrchy.


Prečo Cyber Clean?

Kde zlyhávajú bežné čistiace pomôcky a prípravky, tam pomôže Cyber Clean. Čistí štrbiny a zle dostupné priestory vašej elektroniky. Chytá prach, špinu a hubí baktérie! Pravidelné čistenie predĺži životnosť vašej elektroniky.

Čo je Cyber Clean?

Cyber Clean je ozajstná revolúcia v starostlivosti o vašu techniku. Cyber Clean posúva hranice fyziky. Tam, kam sa bežne dostupné čistiace prostriedky nedostanú, tam hravo prenikne Cyber Clean. Kombinácia elastickej hmoty a patentovaná receptúra absorbuje z povrchov a štrbín špinu, prach a hubí baktérie. Má dezinfekčný účinok. Vďaka perfektnej elasticite a konzistencii nezanecháva zvyšky ani na čistenom povrchu ani na rukách.

Kde ho použiť?

Cyber Clean môžete použiť takmer všade. Tento model je určený špeciálne pre údržbu auta. Miesta ako je volant, radiaca páka, oblasti okolo zapaľovanie či audiotechniky sú najmä u firemných vozidiel rajom bacilov a aj nečistôt.

Jednoduché použitie

Používanie Cyber Cleanu je jednoduché a vysoko účinné. Cyber Clean stačí položiť na čistené miesto a mierne zatlačiť. Elastická hmota vnikne do najmenšej štrbiny. Všetka špina sa okamžite na Cyber Clean zachytí a súčasne Cyber Clean zahubí všetky baktérie. Možno ho použiť opakovane.

Hubí baktérie

Test na baktérie preukázal, že Cyber Clean dokáže vďaka unikátnej receptúre zabiť viac ako 80% baktérií. Test kvality tiež preukázal, že Cyber Clean je zdravotne aj biologicky nezávadný.

 
 
 


 TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.