Preprava


Cena dopravy


Osobný odber na predajni v BAZdarma
Prepravná služba SPS (do 20kg) pri platbe vopred do 59,99 €3,60 € s DPH
Prepravná služba SPS (do 20kg) pri platbe vopred nad 60,- €Zdarma
Prepravná služba SPS (do 20kg) platba v hotovosti alebo kartou - kuriérovi do 59,99 €3,60 € s DPH + dobieročné*
Prepravná služba SPS (do 20kg) platba v hotovosti alebo kartou - kuriérovi nad 60,- €Zdarma + dobieročné*
*Pri platbe kuriérovi je k cene prepravného účtované ešte dobieročne 1,2% (z celkovej sumy objednávky aj s DPH) + DPH , minimálne však 1,44 € s DPH.

Preprava zásielok je zabezpečená spoločnosťou Slovak Parcel Service s.r.o., ktorá zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS). Cena dopravy je platná pre celé územie Slovenska. Pri zásielkach ťažších ako 20 kg alebo nadrozmerných zásielkach bude prepravné vyčíslené individuálne.


Tovar Vám bude doručený do 2 pracovných dní, od expedovania objednávky, priamo k vášmu bytu či domu. Doručovanie zásielok kuriérom prebieha väčšinou v dopoludňajších hodinách. Preto ak v tomto čase nie ste prítomný na vašej domácej adrese, nechajte si doručiť zásielku priamo do vášho zamestnania resp. na iné vami zvolené miesto. Ak ste registrovaný zákazník tak dodaciu adresu si môžete pridať alebo zmeniť po prihlásení v menu "Vaša firma/ Dodacie adresy" (zmeny je nutné vykonať pred vytvorením objednávky). V deň expedovania zásielky Vám bude večer odoslaný email s číslom zásielky podľa ktorého budete vedieť svoju zásielku sledovať. Ak nie ste na adrese prítomný, nechá Vám kuriér odkaz, poprípade Vás bude kontaktovať na telefónnom čísle, ktoré ste uviedli v objednávke.Platba


   - platba je možná v hotovosti alebo kartou - pri osobnom odbere na predajni v BA
   - vopred bankovým prevodom - po vytvorení objednávky Vám systém do 15 minút pošle zálohovú (proforma) faktúru emailom
   - dobierkou SPS - platba v hotovosti alebo kartou kuriérovi SPS pri doručení zásielky TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.