TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)


Spoločnosť TN TRADE Slovakia je na trhu od roku 1997. Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku. TN TRADE Slovakia vznikla ako pobočka českej spoločnosti TN TRADE, ktorá sa zaoberá distribúciou v oblasti periférií výpočtovej techniky a príslušenstva. Postupne svoj sortiment rozšírila aj na ďalšie komodity a dnes jej ponuka zahŕňa niekoľko sto tisíc produktov od desiatok zastupovaných výrobcov. V rade komodít si udržuje vedúce postavenie na trhu.

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Aby zákazník mohol kúpiť všetko na jednom mieste, úzko spolupracujeme s niekoľkými veľkodistribútormi, pričom kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.


Testujeme výrobky za Vás

Neponúkame všetko, nie sme "zlaté stránky". V rámci poskytovania čo najlepších služieb, pozorne počúvame čo nám hovoríte a tiež sami testujeme výrobky. Hlavným kritériom zaradenia (vyradenia) výrobku do (z) našej ponuky, je kvalita výrobku, spokojnosť zákazníkov s výrobkom, bezproblémový priebeh prípadnej reklamácie. Ak výrobok, ktorý máme už zaradený v ponuke, nespĺňa všetky požadované kritéria, je z ponuky vyradený. Ak je v rámci jednej značky nesplnené niektoré kritérium pri viacerých výrobkoch, vyradíme z ponuky celú značku.

Chceme požiadať všetkých našich zákazníkov, aby nám posielali nie len pozitívne, ale aj negatívne skúsenosti pri používaní u nás zakúpených výrobkov.

Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí nám posielajú skúsenosti s výrobkami a veríme, že táto obojstranne prospešná spolupráca bude fungovať aj naďalej.


Váš tím TN TRADE Slovakia
 TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.