Cenník servisných prác


Cena za hodinu servisnej práce je 20,- € bez DPH, 24,- € s DPH. Účtujeme prvých 30 minút, potom každých 15 minút.
K cene za servisnú prácu bude v prípade potreby pripočítaná cena za použité komponenty podľa nášho cenníka. Komponenty potrebné pre servis namontujeme po konzultácii so zákazníkom.

Maximálna cena za jeden servis je 40 € bez DPH, 48 € s DPH (2 hod.).

Aj keď oprava bude trvať viac ako 2 hodiny účtuje sa práca maximálne za 2 hodiny. Jeden servis - mysli sa oprava jedného počítača, notebooku atď.. Ak sa chyba po diagnostike neprejaví alebo by oprava nebola pre vás rentabilná, nebudú vám účtované žiadne poplatky.

Počítač môžete doniesť osobne počas otváracích hodín, alebo (po telefonickej dohode) ho môžete poslať kuriérom UPS, DPD, BKS...

Približná doba servisných prác:

0,5 - 2 hod. podľa počtu chladičov, ventilátorov, odhlučňovacej hmoty ... Neučtuje sa pri kúpe nového PC.
0,5 - 1 hod. podľa montáže komponentu
0,25 - 2 hod. podľa závažnosti poruchy
2 hod. Pri montáži nového PC automaticky optimalizujeme výber komponentov aby bola čo najnižšia hlučnosť a dobrá vzájomná kompatibilita komponentov. V cene práce je zahrnutá inštalácia operačného systém Microsoft Windows a kancelárskeho balíka Microsoft Office vrátane nainštalovania všetkých potrebných ovládačov a nainštalovanie všetkých dostupných aktualizácií.
(Poznámka: inštaluje sa pokiaľ je software zakúpený spolu s počítačom)

Počítač je zaťažovaný 12 - 24 hodín.
Záťažou sa otestuje funkčnosť nových komponentov. V prípade zistenia chybného komponentu je tento vymenený za nový kus.

Účtuje sa len 20 € bez DPH
1 - 24 hod. Zariadenie nie je mechanicky poškodené, len sa stratila informácia o uložených dátach. Niektoré dáta, ktoré sa zdajú úplne stratené sa dajú ešte obnoviť. Fotky, rôzne dokumenty atď.. Časovo náročnejšia oprava, záleží od veľkosti záznamového média. Účtujú sa max. 2 hodiny.
1 - 2 hod. nájdeme a odstránime PC vírus, spyware, nežiadúci program
0,5 hod. nová inštalácia. Neučtuje sa pri kúpe nového PC
0,5 hod. nová inštalácia Neučtuje sa pri kúpe nového PC.
0,5 - 2 hod. Oprava - neúspešné zavedenie systému Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 1 - 4 hod. Ak sa nevie spustiť systém Windows je väčšinou potrebná oprava poškodených systémových súborov. Nejedná sa o preinštalovanie alebo novú inštaláciu Windowsu. Takže pôvodné dáta na disku ostávajú neporušené. Účtujú sa max. 2 hod..


 TN Trade (Try New Trade – skús nový obchod)

Sme špecialisti na stavbu tichých počítačov, alebo prestavbu počítačov na tiché.

Zaoberáme sa profesionálne distribúciou popredných značiek, k čomu slúžia vlastné skladové priestory s kapacitou niekoľko desiatok tisíc metrov kubických v Čechách a na Slovensku.

Kladieme dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu.